לשחק עם הגברת הוורודה, תפוח פינק ליידי®

רוצים להשתתף במשחק ותחרות מתכונים מגניבה של תפוח פינק ליידי®? תוכלו לזכות במיקסרים שווים ואפילו לנסוע לארוחת גורמה חלומית בצרפת. בואו גלו איך

בא לכם להשתתף במשחק שווה במיוחד? רוצים להשתתף במשחק ענק שמתקיים החודש בעוד שמונה מדינות באירופה במקביל?

ההשתתפות מתבצעת בשני שלבים:

בשלב ראשון - משתתפים במשחק וזוכים מיידית באחד הפרסים. בשלב השני - משתתפים בתחרות מתכונים.

המשחק

כנסו לאתר התחרות: https://il.pinklady-pinkchefs.com/

וענו על שאלה אחת, מלאו את הפרטים והשתתפו במשחק. הודעה על הזכייה תתקבל מיידית באתר ומייל ישלח למשתתף הזוכה. מי שלא יזכה, ימשיך את השתתפותו בתחרות המתכונים.

הפרסים במשחק:

  1. 3 מיקסרים איכותיים של SMEG אחד למשתתף.
  2. 100 סינרים ייחודיים של פינק ליידי®.
  3. 1000 סלסלות קנייה ייחודיות של פינק ליידי®.

הפרסים ישלחו לזוכים בדואר.

תחרות המתכונים

בשלב השני המשתתפים יוזמנו להעלות בעמוד האינסטגרם שלהם פוסט עם 3 תמונות של מיטב מתכוני הבישול והאפייה שלהם עם תפוחי פינק ליידי® ולתייג האשטג PinkChefsIL# וכמובן לתייג את  pinklady_il, עמוד האינסטגרם של פינק ליידי® ישראל. המתכון חייב להיות עם תמונה, פירוט המרכיבים ואופן ההכנה. כל משתתף יכול להעלות עד שלושה מתכונים שונים.

השופטים יבחרו את שני המתכונים המנצחים ושני הזוכים המאושרים יטוסו לצרפת לסעודת גורמה מיוחדת עם כל הזוכים האחרים ממדינות אירופה. המתכונים הזוכים יפורסמו באתר התחרות הבין לאומי ובספר המתכונים של התחרות שיצא לאור בהמשך.

התחרות החלה ב-1 באפריל ותסתיים ב-30 באפריל. הנהלת התחרות מתחייבת לא להשתמש במידע של הנרשמים בכל צורה, אלא רק לצרכי התחרות. באתר אפשר לקרוא את הכללים והתקנון.

תפוחי פינק ליידי
תפוחי פינק ליידי®

 

כמה עובדות מעניינות על תפוחי פינק ליידי®:

70% מהתפוחים שנקטפו במטעי פינק ליידי® נמכרים כתפוחים. השאר הופכים למיץ או לפתן - כדי להשתמש בכל התפוחים ולהילחם בבזבוז המזון. התפוחים הפגועים ביותר הופכים לקומפוסט, מזון לבעלי חיים ואפילו דלק ביולוגי.

התפוחים המשובחים ביותר יקבלו את חותם האיכות של “תווית פינק ליידי®” והקטנים יותר יקבלו את החותם של “פינק קידס”. תפוחים שאינם אדומים מספיק יעברו למכירה לתעשיית האפייה.

צבע התפוחים הייחודי של פינק ליידי® הוא טבעי במאה אחוז. מקורו בהבדלי הטמפרטורה בין היום ללילה. ככל שהלילות קרירים יותר והימים שטופי השמש יותר, כך צבע התפוח יהיה עז יותר.

פינק ליידי® הוא התפוח עם מחזור הגדילה הארוך ביותר: הוא “מבלה” 7 חודשים על העץ ובמהלך כל הזמן הזה, נהנה משמירה קפדנית של המגדלים, שדואגים לגיזום והסרת העלים באופן ידני כדי לחשוף אותו לשמש. כך הוא מפתח לאט אבל בטוח את כל עושרו הארומטי.

תחרות פינק ליידי
תחרות פינק ליידי®

 

קטגוריות

תגובות (0)

Avatar