אפרת ליכטנשטט – בלוגרית וצלמת אוכל מובילה, שמתמקדת באוכל אסתטי, יפהפה, בריא ומדויק. בעלת בלוג הבישול “אז מה את עושה כל היום?”. אפרת היא צלמת מחוננת אשר מייצרת סרטוני סטופ מושן עם התמקדות בפן הגרפי וביצירתיות ובעלת טור אוכל קבוע ב”מקור ראשון”. בשנת 2018 השתתפה בתכנית הבישול המצליחה “מתכון מנצח” בערוץ פודי. והיא כאן בשבילכם להעביר לכם את קורס הצילום המזורז שתהפוך כל אחד מכם לצלם אוכל ותוכלו גם אתם להשוויץ באינסטוש.
קורס צילום אוכל לחובבי הצילום ולמי שרוצה להתמקצע יותר בתחום. מכיל 3 פרקים מרכזיים המחולקים ל-7 שיעורים. שיעורים אלו יקנו לכם את הידע הבסיסי והראשונים לצילום אוכל, כזה שתרצו לשתף באינסטגרם.
תלמדו איך למקם את המצלמה באופן שיחמיא למנה, על זוויות צילום ותאורה נכונה, איך מעצבים את הפריים ואיך לצלם כמו מקצוענים גם בסמארטפון.

עלות הקורס

כניסה לקורס צילום אוכל עם אפרת ליכטנשטט + כניסה לקהילה הסודית של אפרת בקבוצת הפייסבוק הסגורה של הקורס

390 ₪

כניסה לקורס צילום אוכל עם אפרת ליכטנשטט + כניסה לקהילה הסודית של אפרת בקבוצת הפייסבוק הסגורה של הקורס + הזמנה לאירוע VIP* של אפרת וfoody

490 ₪

*אירוע VIP – מוגבל ל-200 הנרשמים הראשונים בלבד!  

7 שיעורים
3 נושאים מרכזיים: אור וזויות צילום, סטיילינג וקומפוזיציה, צילום בסמארטפון אשר יקנו לכם את הידע לצילום אוכל, כזה שתרצו לשתף באינסטגרם.
7 סיכומי שיעור להורדה
באמצעותם תוכלו להמשיך ולתרגל גם כאשר סיימתם ללמוד.
עלות הקורס₪390
הרשמה
למי טוב הקורס?
  • לכל מי שאוהב לצלם
  • לכל מי שרוצה לצלם אוכל
  • לצלמים שרוצים להתמקצע בצילום מזון
  • לאנשים שאוהבים לצלם את מה שהם מכינים ואוכלים
  • לאנשים שאוהבים לשתף את התמונות שלהם ברשתות החברתיות
  • לבלוגרים, אינסטגרמרים, יו-טיוברים וכל מי שחי ברשת
איך זה עובד?
1מצטרפים לקורס ולומדים איך לצלם אוכל
2נרשמים לקבוצת פייסבוק סגורה בה ניתן להתייעץ, לעלות תמונות ולהכיר חברים חדשים
3הופכים לצלמי אוכל ויוצרים סטוריז שכולם ידברו עליהם
הרשמה
תכנית השיעורים
1אור - מבוא לקורס וחשיבות האור בצילום אוכלמבנה הקורס ומטרותיו, חשיבות האור בצילום וסוגי התאורה השונים. כיצד משתמשים בהם בצורה הטובה ביותר.
2זוויות צילוםמושגי יסוד בצילום. הכרות עם הפרמטרים השונים במצלמה. הכרות של זויות הצילום 45 מעלות וזווית טופ שוט.
3זוויות צילום - חלק שניצילום בגובה העיניים. המשך זוויות צילום והתמקדות בזווית – 0 מעלות המותאם לצילום של מנות שכבות.
4לספר סיפור באמצעות סטיילינגמדוע חשוב שיהיה סטיילינג למנה? אילו החלטות סטיילינג מקבלים עוד לפני שמתחילים לצלם, ואילו החלטות מקבלים בזמן הצילום. כיצד עושים סטיילינג לסלט ירקות, ביקור בחדר הכלים שלי, איך משתמשים בטקסטיל בצילומים ואיפה מוצאים כלים יפים?
5תירגול סטיילינג ביחד והבנת משמעות הקומפוזיציה בצילוםאיך עושים סטיילינג ואיך מצלמים פוקאצ׳ה ועוגת שוקולד. מהי קומפוזיציה נכונה בצילום. טיפים חשובים בדרך לצילום האוכל המושלם.
6איך מצלמים עם הטלפון?הכרות עם המצלמה של הטלפון וניצול היתרונות והחסרונות שלה. כיצד משתמשים נכון במצלמה של הטלפון. מהם זוויות הצילום המתאימות לטלפון. טיפים לצילום במסעדה.
7עריכת תמונות בטלפון וצילום לרשתות החברתיותאיך עורכים תמונות בטלפון? איך מוצאים שפה יחודית באינסטגרם ובפייסבוק ואיך מצליחים לבלוט ולייצר קהל? טיפים ליצירת סטורי מוצלח.
הרשמה