יום בחיי שגב משה
יום בחיי שגב משה

יום בעיר עם שגב משה

יום בעיר גזר
27:41

יום בעיר: שגב טורף את מועצה איזורית גזר

שגב משה הפעם יוצא מהעיר והולך לבקר במועצה הכי טעימה בארץ - מועצה אזורית גזר! הוא מבקר במחלבה, אוכל מאפים במאפייה בת 100 שנה וטס על קלנועית
פיצה ביתית. צילום: אפיק גבאי
1:40

מה אוכלים במועצה אזורית גזר? מלכת המטבח בכפר ביל”ו

אם תמיד רציתם ללחוש לבצק וללמוד להכין פיצות, עוגות, פוקצ'ות ולחמי מחמצת הסדנאות של עידית מלכת המטבח בכפר ביל"ו הם בדיוק מה שאתם מחפשים! אושר!
יקב ברבדו66
1:27

מה אוכלים במועצה אזורית גזר? יקב ברבדו! לחיים!

יקב ברבדו הוא יקב משפחתי מקסים עם מרכז מבקרים שממלא אתכם בניחוח היין, בטעמים ובהמון השראה. לכו לבקר שם ושתו כוס לחיינו! אל תשכחו מי שלח אתכם
ג'חנון קפה אורלי נען
1:41

מה אוכלים במועצה אזורית גזר? קפה אורלי פנינה בקיבוץ נען

קפה אור-לי בקיבוץ נען הוא פנינה מקסימה בלב הירוק, שאפשר לנשום בה, לשתות קפה משובח, לאכול שקשוקה מושלמת וליהנות מהחיים. מחכים לכם בקיבוץ!
פק
1:39

מה אוכלים במועצה אזורית גזר – פק”ל קפה

פק"ל קפה, עגלת הקפה המיוחדת בקיבוץ משמר דוד, מחברת כבר חמש שנים בין נופים ירוקים אינסופיים, קפה משובח ואנשים. פינה מושלמת לתפוס בה שלווה!
טבריה
23:26

יום בעיר – שגב טורף את טבריה

השף שגב משה יוצא בעקבות הטעמים לטבריה. שגב פוגש דייג ותיק ולומד את סודות המושטים בכנרת ומגלה תרופה סודית לקורונה. אתם חייבים לצפות ולשים ווייז לכיוון טבריה!
גבינות
1:52

איפה אוכלים בטבריה? בית הגבינות של עופר – גבינות מקומיות זה הכי!

בית הגבינות והחמוצים של עופר היא חנות בוטיק קטנה ומטריפה בלב טבריה שיש בה גבינות מקומיות נפלאות, חמוצים, דגים מעושנים, שמני זית משובחים ועוד מיליון פינוקים
פלאפל 2
1:35

איפה אוכלים בטבריה? פלאפל ענבי בטעם של ילדות

אז איפה אוכלים בטבריה? במשך שלושה דורות מאכילים בני משפחת ענבי את תושבי טבריה וסביבותיה בפלאפל הכי טעים בעיר. מה זה טעים? כל מנה לז'ורנל. בקיצור אתם חייבים!
סברינה קרין גורן
1:31

איפה אוכלים בטבריה? קונדיטוריית גולן הדובדבן שבקצפת

איפה אוכלים בטבריה? אם מתחשק לכם להכנס לקפסולה מתוקה של זמן, לכו לאכול סברינה ועוגות גבינה בקונדיטוריית גולן בטבריה. עוגות שטעמן נשמר כבר 50 שנה. וואו!
שיפודים על האש
1:21

איפה אוכלים בטבריה? שיפודים ובניו זה שמחה!

שיפודי רחמים שמחה ובניו בטבריה זה מוסד של יותר מ-30 שנה. מה אוכלים שם? שיפודי קבב לא מהעולם הזה, שישליק, סלטים טריים, פיתות חמות והכל מלא באהבה. רוצו!
לחמניית פרח טבריה 23
2:15

מה אוכלים בטבריה – בית המאפה של אהוד

שגב הולך בעקבות הריח והזכרונות ומגיע למאפייה הטבריינית "מאפה אהוד" שם הוא טועם מאפה שאוכלים באזכרות ובבריתות ועוגיות עם מרכיב סודי שהגיע מעירק לפני מאה שנה