ערוץ פודי אקסטרה HOT!

החל מחודש מרץ ערוץ פודי מגיע גם ל-HOT! כל מה שטעים, כל תכניות הבישול האהובות מפעם ועד היום, הבלוגרים והשפים! היכנסו לערוץ 94 ותיהנו

שומעים משהו HOT באמת?

ערוץ פודי נכנס לבית נוסף, והחל מחודש מרץ תוכלו לצפות בתכנים של פודי גם בחברת הכבלים HOT!

אז מתי זה קורה?

ב - 11/3 יעלו כל תכניות הבישול הכי טובות שאי פעם עשינו, גם תכניות ותיקות וטובות עם מיטב הקלאסיקות הקולינריות.
בין השפים המובילים תוכלו לצפות וללמוד מישראל אהרוני - אחד השפים הכי מוערכים בישראל, מאבני היסוד של הקולינריה הישראלית והמייסד של המטבח הסיני בארץ, מאיר אדוני - שף ומסעדן ותיק עם רזומה מגוון של מסעדות, שהן אבן דרך בקולינרייה הישראלית. שגב - שלא מפסיק להפתיע עד היום במסעדות שלו והיצירתיות שלו עולה כל דמיון! צחי בוקששתר - שפעם השבת לא הייתה נכנסת בלי התכנית שלו שכל כך אהבנו לראות ועוד.
בין התכנים, תוכלו גם לצפות בתכניות חדשות עם כל הטרנדים העכשווים, הבלוגרים המופלאים שלנו והתכניות שהכי אהבתם כמו: מתכון מנצח, 2 גברים ומקרר, הבית של שי-לי, עם שי-לי ליפא ועוד.

ומה עם קרין גורן? את הדובדבן שבקצפת שמרנו לסוף! תוכלו לצפות במלכת הקונדיטוריה של ישראל, הבחורה הכי מתוקה בארץ ללא כל צל של ספק - קרין גורן, שתגלה לכם מלא #סודות_מתוקים בתכנית החדשה שלה בכל יום שישי עם פרק חדש. ברור, ברור שהתוכניות מהעונות הקודמות ישודרו גם. אנחנו יכולים לצפות בקרין בלופ, ועכשיו גם אתם.

וזה לא הכל!

במהלך חודש אפריל אנחנו מכינים לכם עוד הפתעה! תוכלו לצפות דרך ה-VOD בכל התכנים שלנו וגם ללמוד מהשפים הטובים ביותר דרך קורסים און-ליין שלא צריך לקום בשבילם מהספה!

אנחנו מקווים שאתם זוכרים, כי מתחילת מרץ 2020, ערוץ 94 הופך להיות הערוץ הכי טעים בישראל ערוץ - FOODY!

 

 

 

 

 

קטגוריות

תגובות (13)

Avatar

הצג עוד