G-27 – המאפייה שאפתה לי יום מושלם

בימים אלו נפתחה לה מאפיית G-27 בלב שכונת רמת חן ברמת גן. הכול נעשה שם מאפס: הקרואסון, הפיצה, הריבות וכל מה שעולה על דעתכם. קפיצה קטנה לפינה מושלמת לארוחות נטולות מאמץ

בוקר. מוקדם בבוקר.

מכירים את זה שאדם קם בבוקר ובו בוקר לא קם? אז ככה התחיל היום שלי. החלטתי לשנות את גורל היום שלא קם בי ולהעיר אותו בכוח. איך? שמעתי שנפתח מקום חדש ברמת חן בשם G-27.

בתור מושבניקית מהשרון שעברה לגור בתל אביב, אם יש עיר שאני פחות מכירה זוהי רמת גן ושכונת רמת חן בפרט. מעולם לא הייתי שם והאמת שגם לא ידעתי איך להכין את עצמי ולמה לצפות (כאילו מי ישמע, אבל אתם יודעים איך זה בבועה…).

רחוב גולני 27, אני בדרך אליך!

הגעתי אל מחוז חפצי, אמצע שכונת מגורים במקום די לא צפוי לבית הקפה, ספק מאפייה/ מסעדה הזה - השולחנות פזורים על המדרכה ואם התמזל מזלכם ונפלתם על יום שמשי, תוכלו ליהנות מהשמש ולהתחרדן קצת תחת קרניה. שכונת רמת חן השקטה מאפשרת למקום להיות פינת חן קטנטנה ואינטימית, לקחת הפסקה ולאגור מעט שקט מחיי העיר.

ריח מאפים באוויר והם כולם קוראים לי לאכול אותם. להפתעתי ולשמחתי עושים הכול במקום! מבצק הקרואסון ועד עוגות השמרים, מהפיצה ועד הלחם וכו’.

מיד הזמנתי קפה. הקפה הוא תמיד כרטיס הביקור שלי למקומות מהסוג הזה - קצת כמו סלסילת לחמים בתחילת ארוחה במסעדה. אם הקפה עשוי כהלכה זה מעיד על המשך טיב הארוחה (ברוב הפעמים). ובכן, הקפה היה לשביעות רצוני והתפניתי להסתכל לכיוון העתיד החמאתי שצופן לו קרואסון החמאה שהוגש לשולחני.

G-27. צילום: תמר גוזנסקי

קרואסון החמאה היה אפוי בצורה מדויקת ואחריו הגיעו גם סלטים טריים ומתובלים היטב, פרוסת לחם עבה עם אבוקדו וביצה רכה מצוינת, בוראטה נפלאה שהוגשה על סלט עגבניות שרי קראנצ’יות ובלסמי מצומצם ומבחר מתוקים שעשו לי עיניים מכל עבר.

הלוואי שהייתי יכולה לטעום הכול, באמת רציתי, אבל חשבתי לעצמי שאם אטעם הכול לא יהיה לי למה לחזור… מחשבה של גרגרנית או לא?

G-27. צילום: תמר גוזנסקי
G-27. צילום: תמר גוזנסקי

קצת עובדות על המקום:
1. ב-G-27 פועלת מאפייה מקצועית הנשענת על מסורת האפייה הצרפתית. כל המאפים מיוצרים מאפס במקום ונאפים מדי יום. בבקרים ניתן לרכוש לחמים איכותיים, לחמניות, כריכים מובחרים, עוגות, טארטים ועוגיות.

2. על התפריט אמון השף אקלו אבטה, בן טיפוחיו של רפי כהן, לשעבר שף מסעדת עזורה, ולצידו אמיר הירוש, יוצא MKR “המטבח המנצח”.

3. עד השעה 13:00 תוכלו להזמין מתפריט ארוחות הבוקר, בצהריים תוגשנה מנות מהמטבח האיטלקי, סלטים, פסטות, פיצות וכו’. בערבים המקום הופך למעט יותר אלגנטי, אז על השולחנות נפרשות להן מפות לבנות כך שהאווירה תהיה איטלקית ורומנטית (תפריט הערב עדיין בהרצה ולכן עשוי להשתנות מעת לעת). תפריט האלכוהול המוקפד, מורכב מיינות איכותיים ומותאם למנות הפסטה והפיצה שנאפת בתנור אבן.

4.המקום גם יהווה נקודת ממכר לבקבוקי יין בוטיק במחירים סיטונאים.

G-27
א’-ה’ 7:30-23:00, שישי 7:30-עד שעה לפני כניסת השבת
טלפון להזמנות: 03-7391658

G-27. צילום: תמר גוזנסקי
G-27. צילום: תמר גוזנסקי

קטגוריות

תגיות

תגובות (0)

Avatar